Päevameik

Iga jumestuse põhialuseks on niisutatud nahk! Iga meigi, ka päevameigi puhul, tuleb niisutada nahka. Niisutav päevakreem on must have toode igas päevas.

Järgnevalt lühidalt erinevad sammud ideaalse päevameigi saavutamiseks.
NB! Väike nipp! Enne meigi pealekandmist kannan näole primerit. Primer on igas meigis aluskreem. Primer ühtlustab nahatooni ja vastavalt nahatüübile saab kasutada sära andvat või matistavat primerit.
 
Nüüd on valikuvõimalus, kas kasutada mineraalset puudripõhja või vedelat jumestuskreemi.
Juhul kui kasutada mineraalset puudrit, siis tuleb enne puudri pealekandmist kasutada peitekreemi/korrektorit. Vedela jumestuskreemi puhul vastupidi: enne jumestuskreem ja siis vajadusel korrektor.

Mineraalne meigipõhi: mina armastan kasutada valgustpeegeldavaid korrektoreid. Korrektorit kanda silma sisenurka, liikuvale laule, ninasõõrmete ümber, suunurkadesse ja vajadusel katta punetavad täpikesed/punnid. Hajutada saab korrektorit tupsutavate liigutustega. Peale seda kanda näole mineraalne puuder, alustades näo keskosast ja liikudes väljapoole.
Jumestuskreemiga meigipõhi: jumestuskreemi toon valida kaela piirkonna järgi. Tihti võib olla näonahk kas heledam või tumedam ülejäänud kehast.
Jumestuskreemi samuti kanda näo keskosast ja liikudes väljapoole. Peale kandmisel saab kasutada sõrmi, svammi või pintslit. Ühtlasema tulemuse jaoks kanda õhuke kiht jumestuskreemi kaela peale, et vältida maski effekti.
Korrektorit kasutada vajadusel samuti probleemsemates kohtades.
Kinnitada jumestuskreem õrna õhukese puudrikihiga.

Näo modelleerimine: päevameigis tulekas näo modelleerimisse suhtuda tagasihoidlikult, rõhutada ainult kergelt põsesarna, lõualuud ja otsmikku.
peale modelleerimist lisada põsepuna jume andmiseks.

Silmameik: Päevameigis piisab täiesti ripsmete vahelisest kontuurist, pehmetest lauvärvidest ning ripsmetuššist. Ripsmete vaheline kontuur teha silmapliiatsiga ning hajutada. liikuvale laule kanda heledat tooni lauvärv, rõhutada tumedama tooniga koopajoont ning hajutada. Ripsmed koolutada ja värvida. Juhul kui ripsmetušš jääb tükki, kammida läbi ripsmekammiga.

Voila - täiuslik põhi ja kerge päevameik ongi valmis!

Märksõnad - korralikult niisutatud nahk, kerge aga täiuslik meigipõhi, kerge ja värske viimistlus!